Iskolánk 2018-2019-es tanévben az EFOP-4.1.3-as Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című pályázat során megújulhatott.
Ennek ellenére a Mohácsi Tankerületi Központ anyagi támogatásával lehetővé vált, hogy az első osztályosok terme tisztasági festést kapjon. Így a 11 elsős kisdiákunk örömmel ülhetett be szeptember 2-án az iskolapadba.

Nagyon örülünk annak is, hogy iskolaépületünk fából készült lépcsőkorlátja 40 év után először kapott új lakkréteget. Szinte a régi fényében csillog most.

2019. július 4-én az EFOP-3.2.4-16-2016-00001 Digitális kompetencia fejlesztése című projekt keretein belül iskolánk informatikai eszközparkja két digitális panellel bővült. Ezek a 8. osztály tantermébe és a természettudományos szaktanterembe kerültek.

 

>>>KÉPEK<<<

Go to top